Ми сьогодні закликаємо весь світ: зупиніть масові вбивства людей! – Блаженніший Святослав

Ми сьогодні закликаємо весь світ: зупиніть масові вбивства людей! – Блаженніший Святослав

Advertisements

Сьогодні, у 15-й день війни, моє сумління, як і кожного християнина, змушує мене на весь світ сказати гостре «ні», заявити про протест проти масового вбивства людей в Україні.

Вчора ми бачили масові вбивства в оточеному Маріуполі. Це місто, яке було засноване грецькою громадою як місто Марії, перетворилося тепер на кладовище для десятків, тисяч людей. Ми бачили кадри бомбардування пологового будинку, а також масових поховань, братських могил, у які складають сотні бездиханних тіл. Ми сьогодні на весь світ кажемо: «Ні» масовим вбивствам в Україні!

З часів нацизму і сталінських репресій Україна ще не бачила таких масових поховань і братських могил людей без пошани, без християнської молитви. Ми сьогодні кажемо на весь світ: зупиніть масові вбивства людей!

Місто Маріуполь налічує близько 400 тисяч мешканців і вже майже два тижні перебуває в повному оточенні. Люди вмирають з голоду, з холоду, на їхні голови падають ракети, гради, бомби.

Ми повинні пам’ятати про них і від їхнього імені промовляти до сумління світу. Ми просимо: відкрийте гуманітарні коридори! Дайте можливість жінкам, дітям, старцям вийти з цього холодного оточеного міста! Дайте можливість нам доправити туди харчі, медикаменти! Дайте можливість врятувати людей!

Від імені міста Маріуполя звертаємося до всього світу: закрийте небо над Україною від російської авіації, яка скидає бомби на голови мирного населення! Ми підносимо наш голос на захист тих, хто помирає на очах усього світу.

Сьогодні мільйони людей покидають свої домівки на півдні, сході, центрі та півночі України і рухаються в більш безпечні місця. Звертаюся до всіх мешканців України, до домівок яких стукають вимушені переселенці. Прошу вас: не зважайте, якою мовою вони говорять, до якої Церкви ходять, які звичаї мають, відкрийте їм свої серця і домівки, пригорніть їх в ім’я Боже!

На наших очах в Україні розростається страшна гуманітарна катастрофа. Але ми разом можемо її зупинити, – можемо зупинити цю війну. Ми молимося, ми рятуємо людське життя.

Хочу звернутися також до світової української громади, до всіх наших єпископів і священників: донесіть правду про геноцид нашого народу до світової громадськості!

В усіх наших церквах я закликаю відслужити заупокійні богослужіння за тих, кого поховано в братських могилах без християнської молитви і похорону.

Нашою молитвою, нашою допомогою постраждалим, нашим голосом до сумління світу зупинімо безумство цієї війни!

Боже, рятуй Україну! Боже, рятуй наших синів і дочок! Боже, дай сили українському війську зупинити цю смертоносну хвилю, яка насуває на Україну! Боже, благослови народ твій і спаси людей твоїх!

Дякуємо🙏, що ви є! ▶ПІДПИШІТЬСЯ http://bit.ly/33c60vX та ВМИКАЙТЕ 🔔, СТАВТЕ 👍

Варто подивитися на нашому каналі:

  1. ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЇ з Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві (Богослужіння, Молебні, Катехизи, Реколекційні науки) ➨ https://bit.ly/33Rvtea
    ▄▀ † ПІДТРИМАТИ Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ →https://kyivsobor.ugcc.org.ua/donate/ ▄▀
  2. МОЛИТВА з Папою Франциском з укр.перекладом ➨ https://bit.ly/3e1T1Ss
  3. Серія “ЖИВА ПАРАФІЯ” – це фільми про парафії УГКЦ, зняті зняті в різних частинах світу ➨ https://bit.ly/2JI575e
  4. Воскресіння – ЖИВЕ РАДІО. Спілкування на будь-які теми, які цікавлять сучасну людину, але з позиції християнина ➨ https://bit.ly/3bVUvvR
  5. Молебень за узалежнених та членів їхніх родин ➨ https://bit.ly/2JMBNL2

ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ Української Греко-Католицької Церкви:
• офіційний сайт http://zhyve.tv/
• FACEBOOK https://www.facebook.com/Zhyve.tv/
• INSTAGRAM https://www.instagram.com/tv.ugcc/
• YOUTUBE https://www.youtube.com/pressugcc
▄▀ Підтримати ЖИВЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ →http://zhyve.tv/donate/ ▄▀

† Українська Греко-Католицька Церква (УГКЦ) / Ukrainian Greek Catholic Church – офіційний сайт http://ugcc.ua/
ЗНАЙТИ ХРАМИ УГКЦ по всьому світу ▶Інтерактивна карта УГКЦ https://map.ugcc.ua/

StandWithUkraine #stopwar #closethesky #УГКЦ #УкраїнськаГрекоКатолицькаЦерква #ТелебаченняУГКЦ #Живетелебачення #УГКЦтрансляції #ЖивеТБ #Zhyvetv #УГКЦнаживо #Онлайн_трансляції

Advertisements
Advertisement

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s